Remi rokometašev Izole na Dolenskem

Izola

V tekmi 13. kroga 1. NLB Leasing lige sta se Sviš Ivančna Gorica in Istrabenz Plini Izola razšla z neodločenim izidom 27:27 (13:10).

V obračunu ekip s spodnjega dela prvenstvene lestvice je razmerje ostalo enako kot pred tekmo, Sviš ima točko več kot ekipa iz Izole. A s končnim izidom so lahko bolj zadovoljni gostje, saj so domači zapravili tri gole prednosti v 57. minuti.

Domača ekipa je imela večji del prvega polčasa majhno prednost, jo nato povečala na dva gola, pred odmorom pa že na tri (13:10). Nadaljevanje je bilo za Sviš še boljše, saj se je naskok sredi drugega dela povečal že na +5. A nato so gostje počasi začeli nižati razliko, vseeno pa je še tri minute pred koncem kazalo, da bosta točki ostali doma, saj je bilo na semaforju 27:24. Toda domači nato niso dosegli nobenega gola več, gostje pa še tri in prišli do 27:27.

Pri domačih je bil s sedmimi goli najboljši strelec Simon Stopar, pri gostih pa jih je devet prispeval Peter Božič.

V naslednjem krogu bo izolska ekipa 13. decembra gostovala v Ribnici, isti dan pa bo Sviš gostil Trimo Trebnje.

murje |  09 .12. 2014 ob  16: 07
Iskrene čestitke za borbeno igro. Po šoku, ki je nastopil po tem, da na tekmah zaradi verbalnega nasilja, ne bo gledalcev, je to prav malo olajšanje, saj igralci vsekakor za nastalo situacijo niso krivi in tudi ne odgovorni. Ko bi le uspeli tudi v Ribnici in si še malo bolj opomogli.
polpismeni |  08 .12. 2014 ob  17: 02
Dolenska in to. A J uporabljate samo pri Jugi je tako?