FLIP že trinajstič zapored najboljši klub v Gimnastiki za vse

Slovenija

Koncem januarja je Gimnastična zveza Slovenije na kongresu razglasila naj športnike za leto 2014. Že trinajstič zapored je Piranski klub Flip dobil priznanje kot najboljši slovenski klub v programu Gimnastike za vse.

Točke je Flip pridobil z zmagami ekip in posameznikov na državnih prvenstvih v gimnastiki, akrobatiki in skokih z male prožne ponjave, skokih na trampolinu ter na pokalu Slovenije, z organizacijo dveh državnih prvenstev in pokala Slovenije ter s sodelovanjem na Eurogym festivalu na Švedskem in festivalu Golden age  v Franciji. Med Primorskimi klubi se je na 2. mesto uvrstilo ŠD iz Renč, na 4. Salto Piran,na 7. Capris iz Kopra, na 9. GGD, na 12. Twist in na 19. GIM vsi iz Nove Gorice.

Med posamezniki zmagovalci Odbora za akrobatiko v disciplinah skoki z MPP in na VPP ter akrobatika je v absolutni kategoriji med fanti zasedel 1.mesto Daniel Golenač, Flip Piran, 2. mesto David Peras ŠD Renče. Med dekleti si je v absolutni kategoriji 2. mesto priborila Ilaria Grižon iz Flipa. Do 10 mesta pa so se uvrstili še naslednji Primorci: med dekleti je 5. mesto zasedla Ula Simšič, 6. Rebeka Grižon, 9. Neža Simčič vse Flip Piran, Med fanti je na 5. mestu Tim Mozetič,6. Jan Ferjančič oba iz Renč, na 9. Mestu Borut Gregorič iz Salta in na 10. Miha Pregelj iz Renč.

Posebno priznanje "Trener leta" pa je prejel trener ŠK Flip Piran Danimir Azirovič.

S to podelitvijo je Flip tako uspešno zaključil tekmovalno sezono 2013/2014, prav tako pa tudi zastopanje Slovenije na gimnastičnih festivalih v letu 2014, predvsem s pomočjo Gimnastične zveze Slovenije, Sokolske zveze Slovenije, Občine Piran, Omnis in Verbum 8 iz Kopra.

plagajoze1 |  26 .07. 2015 ob  16: 46