Konec tedna lahko pričakujemo nevarno vremensko situacijo, napoveduje Valter Grizančič s portala Ciklon.si. Zlasti na severozahodu in zahodu, pa tudi jugozahodu lahko pričakujemo večjo količino padavin.
VREMENSKO OPOZORILO ZA PRIMORSKO: "Hudourniške poplave so najmanj, kar lahko pričakujemo!"
Slovenija
"Hudourniške poplave so najmanj, kar lahko pričakujemo. Zlasti v zahodnem delu Slovenije," pravi Grizančič, ki opisuje dokaj nenavadno vremensko situacijo med soboto popoldne in ponedeljkom dopoldne, ki je glede količine padavin bolj značilna za jesenske mesece.
Vremenska fronta se bo po vremenarjevih besedah nad našimi kraji pomikala zelo počasi, kar pomeni, da bo v nekaterih predelih deževalo skupaj tudi do 48 ur. Za SZ, Z in JZ zato Grizančič pričakuje izdan oranžni alarm.
Komentiraj
vseved |
26 .08. 2020 ob 15: 30
6
Grizančič, Grizančič , spet prodaja muda za bubrege.
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
21.2.2025 ob 12:41
PRI FERNETIČNIH S TOVORNJAKOM PO AVTOCESTI V NAPAČNO SMER: Policisti ga niso izsledili, so ga pa kamere
T.K.
-
21.2.2025 ob 12:35
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40