V soboto smo poročali o požaru v gostinskem lokalu na Ferrarski ulici v Kopru. Po gašenju so gasilci odkrili še tri druga žarišča začetnih požarov, je poročala uprava za zaščito in reševanje, primer pa je pod drobnogled vzela policija. Danes so nam s Policijske uprave (PU) Koper in Gasilske brigade (GB) Koper sporočili nekaj podrobnosti.
V LOKALU NA KOPRSKI OGRLICI NASTALO ZA 15.000 EVROV ŠKODE: Policija sumi na požig (FOTO)
Kronika
Koprski poklicni gasilci so bili o požaru na Ogrlici v Kopru obveščeni v soboto ob 3.16 zjutraj. "Ko smo prišli na kraj dogodka, nas je pred lokalom čakal varnostnik in nas usmeril v lokal, kjer je bil požar. Gorela je omarica v šanku," so zapisali. Po tem, ko so gorečo omarico pogasili, so pregledali še ostale prostore lokala ter našli še tri druga požarišča začetnih požarov, ki so jih preventivno zalili z vodo, nato pa pričeli še z prezračevanjem prostorov.
Na kraju je bila tudi policija, ki je pristojna za ugotavljanje vzroka požara. S PU Koper so nam sporočili le, da zbirajo obvestila v smeri suma storitve kaznivega dejanja požiga. Po prvih nestrokovnih ocenah je v požaru nastalo za približno 15.000 evrov materialne škode.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
21.2.2025 ob 12:41
PRI FERNETIČNIH S TOVORNJAKOM PO AVTOCESTI V NAPAČNO SMER: Policisti ga niso izsledili, so ga pa kamere
T.K.
-
21.2.2025 ob 12:35
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40
Več trendov
Novo iz Slovenije
NIKA PREVC JE BILA VELIKEMU IZZIVU VEČ KOT KOS: Petič zapored do zmage! (FOTO)
N.J.
-
včeraj ob 17:46
OSKRBNINE V DOMOVIH DRAŽJE ZA 0,7 ODSTOTKA: Sredstva za dvig plač zaposlenih iz proračuna
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:03
PO OČITKIH O NAGOVARJANJU MLADOLETNIKA K SPOLNOSTI ODSTOPIL: Matej Zorko ne bo več župan Dornave
A.P.
-
21.2.2025 ob 13:14
ODGOVOR TONINA NA SPOR Z SDS: Oblikoval je svojo nacionalno delegacijo v skupini EPP
A.S.
-
21.2.2025 ob 11:53