Slovenski državljan je v soboto popoldne ob Boroveljskem jezeru blizu Celovca domnevno tunkal in spolno nadlegoval 13-letnico. Deklici je uspelo pobegniti, njeni prijatelji pa so se zoperstavili slovenskemu državljanu, ki jim je nato večkrat zagrozil s smrtjo. Policija je 24-letnika pridržala, poroča avstrijska tiskovna agencija APA.
SLOVENEC V AVSTRIJI SPOLNO NADLEGOVAL 13-LETNICO? Zagrabil naj bi jo za glavo in potopil pod vodo, nato pa otipaval po prsih
Kronika
Moški se je glede na pričevanja v soboto pozno popoldne približal 13-letnici, jo zagrabil za glavo in potopil pod vodo. Nato naj bi jo otipaval po prsih. Deklici je uspelo zbežati, je pa moški nato grozil s smrtjo njenim prijateljem, ki so se poskušali pogovoriti z njim.
Policija je 24-letnika našla kmalu po incidentu na bližnjem odbojkarskem igrišču. Prepeljali so ga na zaslišanje na policijsko postajo, kjer pa ni bil pripravljen sodelovati.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
včeraj ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
včeraj ob 12:41
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40
Več trendov
Novo iz Slovenije
NIKA PREVC JE BILA VELIKEMU IZZIVU VEČ KOT KOS: Petič zapored do zmage! (FOTO)
N.J.
-
danes ob 17:46
OSKRBNINE V DOMOVIH DRAŽJE ZA 0,7 ODSTOTKA: Sredstva za dvig plač zaposlenih iz proračuna
T.K.
-
včeraj ob 14:03
ODGOVOR TONINA NA SPOR Z SDS: Oblikoval je svojo nacionalno delegacijo v skupini EPP
A.S.
-
včeraj ob 11:53