PRAKTIČNO ZAPRTA VRATA V KONČNICO: Koprski košarkarji klonili v Zadru (VIDEO)

Koper

Košarkarji Kopra Primorske so v tekmi 21. kroga lige Aba v gosteh izgubili z Zadrom z 79:99 (21:27, 43:63, 57:77).

Košarkarji iz Kopra so imeli včeraj pomemben test, saj bi jih zmaga v boju z ekipo z dna lestvice obdržala v boju za četrto mesto. Toda na drugi strani so dvoboj za biti ali ne biti imeli tudi domači, ki se borijo za obstanek. Na koncu je po prepričljivi predstavi Zadar slavil in Koprčanom praktično zaprl vrata v končnico.

Včeraj je bilo zelo hitro jasno, da bodo Koprčani težko prišli do uspeha. Le prvih pet minut je bilo izenačenih, potem pa so domači začeli nezadržno povečevati prednost.

Po prvi četrtini so imeli sicer le +6. Toda nerazpoloženi gostje so zaostanek v drugi hitro povečali. V 15. minuti je bilo tako na semaforju že 45:28, prednost pa je Zadar nato dvignil do 20 točk.

Pregled igre požrtvovalnost intenzivnost Aleksandar Lazić ‼️ #dejmotigri #koperprimorska #ZadarKoper #lukakoper #znamigrelazje

Objavil/a KK Koper Primorska dne Nedelja, 08. marec 2020

Takšne razlike ni več spustil iz rok. Gostje so v nadaljevanju sicer vzpostavili ravnotežje, v drugi polovici tekme sta bili ekipi povsem izenačeni, a kaj, ko so Koprčani zaostanek vlekli iz prvega polčasa, razlika se je vseskozi gibala pri dvomestnih številkah, tako da ni bilo kakšne možnosti za preobrat.

PRVI VW GOLF 8 ŽE NA OBALI: Ponovno kralj svojega razreda z najnaprednejšo tehnologijo (FOTO)

je že zapeljal v salon Porsche Koper na Ankaranski cesti 10! Prisrčno vabljeni, da si v ŽIVO ogledate zakaj novi Golf 8 postavlja nova merila na področju digitalizacije in upravljanja v svojem razredu," vabi vse interesente novega modela Marjan Rojc, vodja prodaje vozil Volkswagen pri Porsche Koper.

Pri gostih je največ točk, 17, dosegel Aleksandar Lazić, 15 Sterling Gibbs, še dve manj pa Žiga Dimec. Pri Zadru pa je bila neustavljiva predvsem naveza Dominic Gilbert - Muhamed Ahmed, skupaj sta dosegla 44 točk (23+21).

V zadnjem, 22. krogu bodo Koprčani igrali v petek, 13. marca v domači dvorani, njihov tekmec bo Igokea.