OBALNI DERBI DOBILI KOPRČANI: Bučno navijanje v Areni Bonifika (FOTO)

Koper

Rokometaši Kopra so v tekmi 11. kroga lige NLB premagali Butan plin Izolo z 29:24 (12:9).

Koprski rokometaši so v primorskem derbiju 11. kroga lige NLB pričakovano premagali tekmece iz Izole in vknjižili peto prvenstveno zmago, s katero so obdržali šesto mesto. Izola je klonila devetič in je prikovana na zadnje mesto.

Koprčani so tekmece zlomili v zadnjih desetih minutah prvega polčasa in uvodnih sedmih minutah drugega, ko so si priigrali pet golov zaloge. Ti so bili dovolj, da so tekmo brez večjih pretresov pripeljali do konca.

Prvi strelec tekme je bil koprski igralec Grega Krečič, ki je zadel devet golov.

Izolo čez tri dni čaka gostovanje v Celju, Koper bo v soboto, 30. novembra, gostil Dobovo.

* Dvorana Bonifika, sodnika: Kavalar in Nahtigal.
* Koper: Dolenc, Žagar 4, Avsec 1, Krečič 9 (2), Konjević, Moljk, Smolnik 1, Sokolič 7 (5), Guček 1, Marić 1, Makuc 2, Planinc 2, Stopar, Dobaj, Breznikar 1, Štavar.
* Butan plin Izola: Alessio, Jurič 3, Božič 5 (1), Brumen 2 (1), Zorič-Stepančič, Gačević 2, Gašperšič, Poberaj 3, Petrović, Miklavec 3 (1), Nikolić, Čolić 2, Beganović 2, Logar, Hušić, Novak.
* Sedemmetrovke: Koper 7 (7), Butan plin Izola 3 (3).
* Izključitve: Koper 8, Butan plin Izola 6 minut.
* Rdeč karton: /.

Monteverdi |  25 .11. 2019 ob  21: 23
Nekulturnim in agresivnim navijačem bi morali za vedno prepovedati vstop na tekme!