DONČIĆ PONOVNO PRVI STRELEC EKIPE: Telički razbili Sršene in prekinili niz brez zmag v gosteh (VIDEO)

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je z Dallas Mavericks v noči na četrtek v severnoameriški ligi NBA premagal Charlotte Hornets s 122:84, 19-letni Ljubljančan pa se je izkazal z dvojnim dvojčkom 18 točk in desetih skokov, vpisal je še štiri asistence.

Dončić je bil skupaj z Dennisom Smithom prvi strelec tekme. Eno točko manj kot omenjeno je dal Harrison Barnes. Dallas je z zmago prekinil devet tekem dolg niz brez uspeha v gosteh. Nazadnje je slavil 28. novembra.

Miami Heat, ki še vedno igra brez poškodovanega slovenskega organizatorja igre Gorana Dragića, je tokrat s 117:92 ugnal Cleveland Cavaliers. Košarkarji Mavericks in Heat bodo na parketu vnovič čez dva dni. Dallas čaka gostovanje v Bostonu, Miami bo gostil Washington.

Vrhunce Dončićeve igre proti Charlotte Hornets si lahko ogledate spodaj.