BORBENA IGRA NI ZADOSTOVALA: Trebanjci za Koprčane pretrd oreh (FOTO, VIDEO)

Slovenija

Rokometaši trebanjskega Trima so v predzadnjem krogu lige NLB premagali Koper s 30:22 (16:11).

Trebanjci so dosegli načrtovano zmago in zadržali tretje mesto v ligi NLB, pred zadnjim krogom pa imajo točko manj od drugouvrščenih Velenjčanov, ki so danes slavili v Škofji Loki.

Dolenjci so v drugi polovici prvega polčasa uveljavili svojo premoč. Po neodločenem izidu 8:8 so nato postopoma lomili odpor tekmecev z Obale in v končnici prvega dela tekme povedli s 16:10.

V drugem polčasu so imeli škarje in platno v svojih rokah in si nekajkrat priigrali prednost devetih golov.

V domači ekipi je bil najbolj učinkovit Jan Jurečič z desetimi goli, izkazal pa se je tudi vratar Mirnes Grčo s 15 obrambami. V gostujoči sta Benjamin Bekrić in Andraž Kete dosegla po pet zadetkov.

ZMAGAAA???? Naši ???? so še zadnjič pred domačo publiko osvojili novi 2 točki???? ????: Zala Gole ... #levjesrce #mitrebanjci...

Objavil/a RK Trimo Trebnje dne Petek, 19. maj 2023

Trebanjska ekipa se bo v zadnjem krogu v Ljubljani pomerila z LL Grosist Slovanom, koprska pa bo gostila Urbanscape Loko.

* Dvorana OŠ, gledalcev 200, sodnika: Košir in Gorenc.
* Trimo Trebnje: Grčo, Čudić, Slatinek Jovičič 2, Horvat 1, Didovič 1, Jurečič 10 (4), Pipp 2, Kotar 3, Miklavec 2, Redek 2 (1), Grbić 1, Glavaš, Krešić 5, Ćorsović 1.
* Koper: Đurica, Morato, Žagar 3, Furlan, Konjevič 3, Bekrić 5 (3), Moljk 2, Beganović, Zugan 2, Sanabor 1, Kete 5, Breznikar 1, Bratkovič.
* Sedemmetrovke: Trimo Trebnje 6 (5), Koper 3 (3).
* Izključitve: Trimo Trebnje 8, Koper 12 minut.