Piranske rokometašice premagale Velenjčanke

Piran

Včerja zvečer je bila v Športni dvorani Lucija odigrana rokometna tekma 1.A DRL, na kateri so rokometašice RK Piran z 31:27 premagale ŽRK Velenje.

Pirančanke so dobro odprle srečanje in povedle 4:1, nato popustile in gostje so izenačile na 4:4 in 5:5. Domačinke so nato vodile za en zadetek, ko so v drugi polovici polčasa ponovno bolje odigrale in povedle najprej za dva zadetka do konca polčasa pa za 4 zadetke. V začetku drugega polčasa so Pirančanke povedle celo za 8 zadetkov, nato je domača trenerka Ercegova ponudile priložnost tudi rezervnim igralkam, ki pa so naredile nekaj napak in gostje so zmanjšale razliko na štiri zadetke, vendar zmaga Pirančank ni bila nikoli vprašljiva.

Velja pohvalit vse punce, najbolj pa so izstopale Krajnčeva, Unukova, Milakovičeva, Pangerejeva, Stojilkovičeva in vratarka Kraja.

Pirančanke so po petih zaporednih porazih le dosegle pomembno zmago, s katero ostajajo v boju za zgornji del lestvice.

ena pač |  06 .03. 2015 ob  14: 33