VČASIH PAČ NE GRE: Izolan se je moral na SP v Beogradu zadovoljiti s 15. mestom (FOTO)

Svet

Lahki veslač Rajko Hrvat je na svetovnem prvenstvu v Beogradu s 15. mestom v lahkem enojcu osvojil najboljšo slovensko uvrstitev na letošnjem SP. Danes je bil v finalu C tretji.

Pred Hrvatom sta tekmo končala Danec Rasmus Lind in Belgijec Marlon Colspaert. Do polovice proge je bil v boju za najvišja mesta še Belorus Andrej Fedarenka, ki pa je v drugem delu nato plačal davek za prehiter začetek in padel na šesto mesto.

Lahki veslač Rajko Hrvat se je moral na SP v Beogradu zadovoljiti s 3. mestom v finalu C, kar pomeni, da je tekmovanje...

Posted by Rowing Slovenia on Petak, 8. septembar 2023.

Že v četrtek je v Beogradu 32. mesto med skifisti osvojil Filip Matej Pfeifer, Nino Kostanjšek ter Jako Časa in Nika Krebsa v dvojcu brez krmarja pa nastop v finalu D čaka v soboto in nedeljo.

zoran13 |  09 .09. 2023 ob  13: 29
Rajko Hrvat je še vedno Izola, ki pa resnici na ljubo res živi v Koprski ulici...čestitke za uspehe...
kaslc |  09 .09. 2023 ob  10: 40