NI SE JIM IZŠLO: Krka premagala Izolo

Izola

Rokometaši novomeške Krke so v tekmi 14. kroga 1. NLB Leasing lige v gosteh premagali Istrabenz Pline Izolo z 28:21 (11:11).

V tej sezoni zelo vihravim Izolanom se v obračunu proti Novomeščanom ni izšlo, v domači dvorani so doživeli deveti poraz in zadržali deseto mesto na lestvici, medtem ko so Dolenjci še vedno v zgornji polovici lestvice.

Novomeška zasedba bo v prihodnjem krogu v sredo, 16. decembra, gostila Dobovo, izolska pa bo v soboto, 19. decembra, gostovala v Sevnici.

Tekma je bila večji del izenačena. V 49. minuti je bilo 18:19, končnica tekme pa je minila v absolutni prevladi gostujočega trenerja Mirka Skoka, ki so v prelomnih trenutkih dvoboja zaigrali zelo preudarno in si štiri minute pred koncem priigrali neulovljivo prednost osmih golov (27:19) in tekmo odločili sebi v prid.

V dolenjski ekipi je bil najbolj učinkovit Jernej Papež z osmimi, v primorski pa Andraž Velkavrh s petimi goli.

Navijač |  14 .12. 2015 ob  17: 14
Dajmo fantje strnite vrste in naprej proti zmagam. Še je čas...