TRŽAŠKI TEKAŠKI PRAZNIK: V ženski in moški konkurenci slavila Burundijca

Trst

Zmagovalka 21-kilometrov dolge preizkušnje na včerajšnjem Trieste Running Festival je Burundijka Elvanie Nimbona (Caivano Runners) s časom 1:12:54. Med moškimi je slavil Olivier Irabaruta (član društva Parco Alpi Apuane), ki je polamaraton v startom v Nabrežini in ciljem na Velikem trgu v Trstu, pretekel s časom 1:03:01.

Na drugo mesto se je uvrstila Chesang Dorsen s časom 1:14:15, tretja je bila Rosaria Console s časom 1:14:24 (Fiamme Gialle). V moški konkurenci je bil drugi Anthony Ayeko (Toscana Atletica Futura) s časom 1:06:47, tretji pa Francesco Bona (Aeronautica militare) s časom 1:07:05.

Tek Miramarn Challenge je v ženski konkurenci osvojila Valentina Bonnani, druga je bila Stefania Pilotti in tretja Bettina Braun. Med moškimi je bil najhitrejši Andrea Lanza, drugi je bil Frank Michael in tretji Rocco Sorrentino.

Po podatkih organizatorjev se je tržaškega tekaškega praznika udeležilo skoraj 8000 tekačev iz 46 držav.

Justino |  07 .05. 2018 ob  16: 07
Tu si zgleda nonstop pod substancami in ljubitelj nasilja
@Justino |  07 .05. 2018 ob  12: 13
med vami sodniki "v imenu ljudstva" iz RS vas je še več dopingiranih - Z ALKOHOLOM !!...
Justino |  07 .05. 2018 ob  11: 04