Izola s petardo v pomlad

Tretjeligaš iz Izole je fantastično pričel spomladanski del sezone, saj je v štirih tekmah nanizal štiri zmage in tako zasedel prvo mesto, ki vodi v drugoligaško druščino. V soboto je v Piranu ambiciozna Izola s kar 5:1 ugnala moštvo iz Kamnika.

Izolani so že v prvem polčasu pokazali, kdo je gospodar na igrišču, in z goli Peroše, Zemljaka in kapetana Mehića v pol ure spravili goste na kolena.

Izola  Calcit Kamnik 5:1 (3:0)
Piran  Stadion Pod obzidjem Gledalcev: 100
Glavni sodnik Šmajc David (Kranj)
MNK Izola: Rupnik Anže, Vatovec Rok, Pijalič Ernest, Mehić Almir (K)Kremenović Darko, Peroša Matej Božič Mark, Zemljak Matej, Tadić Željko, Podgajski Bostian, Božičić Saša

Četica trenerja Alfreda Jermaniša tudi v nadaljevanju ni popustila in si je z dvema zadetkoma Marka Božiča zagotovila zmago. Častni zadetek za goste je zagotovil rezervist Adis Agović le osem minut po vstopu v igro.

Z 31 točkami Izola trenutno zaseda prvo mesto pred Tolminom, ki ima isto število točk, vendar slabšo razliko v zadetkih.

Izolani imajo najboljši napad lige in če bodo tako nadaljevali, napredovanje ne bi smelo biti pod vprašajem. Ribiško mestece bi si glede na nogometno tradicijo to tudi zaslužilo.

Več iz rubrike Šport:

Tekma Cagliari - Inter bo odigrana v Trstu!

Na Dansko brez Zormana, Skoka in Puclja

Klinarjeva peta v Eindhovnu

XXX |  10 .04. 2013 ob  22: 53
Imajo pa kapetana ki še hodit ne ve.
Izla |  08 .04. 2013 ob  22: 43
Vre dugo ni tu več našo mesto ino taku ni njanka nogometni klub.Sami furešte so ten ino ne šrajajo kut enbot-po naše.
@iizolano |  08 .04. 2013 ob  21: 26